O nas


reorganizacja.com

Doradztwo finansowe, prawne i podatkowe. Biuro rachunkowe stacjonarne i on-line: księgowość prowadzona nowocześnie i zrozumiale.

Zapraszamy do naszego biura w Warszawie!

Powierz nam prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych. Księgowość do skomplikowana materia, wymaga dokładności i ustawicznego podnoszenia kompetencji. Trzeba zmierzyć się ze skomplikowanym systemem prawnym i spełniać liczne, często się zmieniające, wymogi. Zadowolenie Klienta to nasz najwyższy priorytet.On-line i nowoczesność

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym. Działamy nie tylko stacjonarnie - jak typowe biura rachunkowe, ale i on-line. Oferujemy też dodatkowe nowoczesne kanały współpracy, takie jak Slack, wideokonferencje, automatyzacja i digitalizacja dokumentacji księgowej i inne.


Partnerskie relacje

Świadczymy nasze usługi z pełnym zaangażowaniem w sprawy Klienta. Nie tylko prowadzimy księgi Twojej spółki i informujemy o podatkach, dajemy Ci więcej. Budujemy między nami partnerskie relacje i wskazujemy Ci najlepsze sprawdzone rozwiązania: podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację finansowo-księgową w zarządzaniu Twojej firmy.


Bezpieczeństwo danych

Przetwarzane przez nas dane cyfrowe są zabezpieczone na zewnętrznych serwerach. Zabezpieczamy przed fizyczną utratą dokumentów lub utratą danych oraz przed przekazaniem informacji niepowołanym osobom - gwarantujemy też przestrzeganie obowiązków RODO, związanych z przetwarzaniem i dostępem do powierzonych danych osobowych.


Elastyczność

Ustawicznie monitorujemy oczekiwania i potrzeby Klientów. Nasze działanie w stosunku do Klienta cechuje się konstruktywnym myśleniem: tam, gdzie inni widzą problemy, my szukamy rozwiązń i je dostarczamy. Identyfikujemy się z Twoją firmą, ponieważ mamy doświadczenie z wielu branż i działamy proaktywnie i nowocześnie.


Procedury

Obsługa procesów księgowych jest u nas realizowana według ściśle określonych procedur. Działalność biura opiera się na wewnętrznych spisanych regulacjach, dotyczących opisu procesów księgowych dla każdego Klienta oraz poziomu dostępu do danych Klientów.

Czy masz jakieś dodatkowe pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie.

Kontakt