Stacjonarne biuro rachunkowe, oferujące on-line:

Dostęp on-line


oraz dostęp stacjonarny.

Prowadzimy stacjonarne (fizyczne) biuro rachunkowe w Warszawie, oferujemy jednak także możliwość prowadzenia księgowości on-line. Nie ważne gdzie się znajdujesz, masz do nas blisko.

Jak to działa

W celu zyskania dostępu do naszych usług przez internet, wystarczy, że przekażesz nam dokumenty w formie fizycznej lub elektronicznej. Kiedy tylko nasze biuro rachunkowe je zaksięguje, będziesz miał do nich dostęp 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie ogranicza Cię miejsce! Wystarczy, że będziesz miał pod ręką komputer i dostęp do internetu. Bez względu na to, czy jesteś w górach na urlopie, czy może spędzasz czas na nad morzem, możesz z powodzeniem zarządzać swoją firmą. Dostęp masz także do dodatkowych zestawień i raportów, które z całą pewnością ułatwią Ci prowadzenie spraw Twojego przedsiębiorstwa.

Masz dostęp on-line
do swoich dokumentów
Nie jesteś zależny
od godzin otwarcia biura
Jeśli chcesz, spotkajmy się
też stacjonarnie

Bądź on-line, jeśli tego chcesz.

Nasze biuro rachunkowe on-line daje pełnię możliwości, jeśli chodzi o kontakt! Jeśli preferujesz spotkać się z nami twarzą w twarz – nie ma najmniejszego problemu! Możemy zorganizować spotkanie zarówno w siedzibie naszej firmy, u Ciebie, bądź w dowolnym innym wybranym miejscu, na przykład w kawiarni, gdzie w miłej atmosferze omówimy wszystkie ważne kwestie. Stawiamy przede wszystkim na wygodę, dlatego jeśli tylko chcesz, oferujemy całą paletę możliwości kontaktu z nami za pomocą internetu, na przykład poprzez e-mail, telefon, Slack czy jeszcze inne aplikacje – dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Dogodne dla Ciebie

Korzystasz z dostępu on-line wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę.

Księgowość on-line

VAT, CIT, PIT, JPK, e-deklaracje, środki trwałe, ewidencje i zestawienia.

Łatwe w obsłudze

Zawiłościami księgowymi zajmiemy się my, Ty masz dostęp do danych.

Kadry i płace

Elektroniczne akta osobowe, integracja z e-ZUS i z Ministerstwem Finansów.

Zgodność z przepisami

Zawsze zgodnie i w oparciu o aktualne przepisy rachunkowe i podatkowe.

Zarządzanie sprzedażą

Wystawianie i ewidencja faktur sprzedaży, magazyn, raporty i zestawienia.

Notyfikacje

Będziesz informowany o zmianach w Twoich księgach, o wysokości zobowiązań, itp.

Bezpieczeństwo

Pełne szyfrowanie danych, kopie bezpieczeństwa. Bezpieczny dostęp, poufność danych.


System on-line

Dzięki wykorzystywanemu przez nas systemowi informatycznemu, możliwe jest szybkie ewidencjonowanie Twojej dokumentacji. Co więcej, przydzieleni specjaliści będą mieli prosty i łatwy wgląd we wszystkie ważne kwestie związane ze świadczonymi Tobie usługami. Wybierz biuro rachunkowe on-line, gdzie zajmiemy się dla Ciebie sprawami finansowymi – dokumentami sprzedaży, kosztowymi, kadr i płac, a także analizą bieżącej oraz historycznej sytuacji firmy.

Dokumenty w chmurze

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dostęp on-line do Twoich dokumentów cechował się bezpieczeństwem, ale także wygodą i prostotą. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu oraz przeglądarka - to właśnie przez nią następuje logowanie do dostępu do Twoich dokumentów w chmurze. Nasze biuro umożliwia Tobie dostęp do dokumentacji Twojej firmy w każdym momencie i w każdym miejscu! Dzięki temu możesz zarządzać swoją firmą bez problemu w każdej chwili. Bądź nawet po drugiej stronie globu i korzystaj z dobrodziejstw nowoczesności!

Czy masz jakieś dodatkowe pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie.

Kontakt